Tak já by som išiel za známku dvoječka do 5.25=? Ale viem, že niektorí idú na dlhšiu ešte krát 6 na 31=? ;) https://hrubos.tech/blogy/content/images/20260622174408-einstein_didnt_know.jpg Table of Contents Related posts Train riddleTak, čo dáme toto z hlavy? Poviem, čo vidím ja, keď na to kukám:Vďaka za nový príbeh pán profesor: Čo Vás napadne prvé, keď vidíte túto rovnicu? Veď je to Heisenberg! Author: AarNoma The first Slovak cyborg 1 system
Comments “Tak já by som išiel za známku dvoječka do 5.25=? Ale viem, že niektorí idú na dlhšiu ešte krát 6 na 31=? ;)”