Tak já by som išiel za známku dvoječka do 5.25=? Ale viem, že niektorí idú na dlhšiu ešte krát 6 na 31=? ;)

Tak já by som išiel za známku dvoječka do 5.25=? Ale viem, že niektorí idú na dlhšiu ešte krát 6 na 31=? ;)

https://hrubos.tech/blogy/content/images/20260622174408-einstein_didnt_know.jpg


Author: AarNoma

The first Slovak cyborg 1 system

Comments “Tak já by som išiel za známku dvoječka do 5.25=? Ale viem, že niektorí idú na dlhšiu ešte krát 6 na 31=? ;)”